Doktorantka Malwina Niedźwiedź ponownie wybrana na Ambasadora Marki Grupa Azoty 29.12.2023 18:54

Nasza doktorantka, Pani mgr Malwina Niedźwiedź, która jest uczestniczką III roku Szkoły Doktorskiej ZUT, po raz kolejny została wybrana na Ambasadora Marki Grupa Azoty. Zaangażowanie Pani Malwiny w takie akcje, jak Akademia Wodorowa, targi Student Expo w ramach Dni Otwartych Uczelni czy obecność podczas podpisania listu intencyjnego o utworzeniu Zachodniopomorskiej Doliny Wodorowej to efekt działalności w ramach VI Edycji Programu Ambasadorskiego.

Ponowny wybór Pani mgr Niedźwiedź do pełnienia tej zaszczytnej funkcji jest niewątpliwie dowodem uznania Grupy Azoty za ogromnie zaangażowanie i zapowiedzią dalszej intensywnej współpracy na styku nauka-biznes.

Pani mg Malwina Niedźwiedź jest absolwentką Wydziału Chemicznego Uniwersytetu Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie i przygotowuje pracę doktorską pt. „Amfifilowe i hybrydowe sieci polimerowe zawierające białka i pochodne katecholi” pod kierunkiem prof. dr hab. inż. Mirosławy El Fray.

fot. materiały prasowe Grupy Azoty Police