Prezentacja kulturalna (i kulinarna) podczas stażu doktorantek w The Ohio State University w USA 04.03.2023 01:29

Doktorantki z naszej Katedry, mgr inż. Martyna Sokołowska i mgr inż. Nina Kantor-Malujdy wraz z mgr Tomaszem Koniecznym (Centrum Materiałów Polimerowych i Węglowych PAN), w ramach projektu GREEN-MAP przybliżyli społeczności The Ohio State University polską kulturę, historię i zaserwowali kilka dań podczas spotkania zorganizowanego w kampusie Wooster, OH. Prezentacja odbyła się jako część serii wydarzeń Cultural Connections zorganizowanych przez Jasona Owensa. Grupa z Polski przygotowała leczo oraz bigos, a na deser ciasto z jabłkami dla 60 osób, które zarejestrowały się na to wydarzenie. Zaprezentowano również pokrótce tematykę projektu GREEN-MAP, który umożliwia wymianę wiedzy i doświadczeń, i nie tylko związanych z pracą.

Od lewej: Nina Kantor-Malujdy, Martyna Sokołowska, Tomasz Konieczny

Kulinarne przysmaki przygotowane przez młodych naukowców